photo_2016-02-17_11-04-41

هوشمندسازی هتل

هتل Aria لاس وگاس امریکا، لوکس ترین هتل هوشمند دنیا با Control4

 

 

یک اتاق لوکس و شخصی برای مهمان ها با سیستم هتلی Control4

 

کنترل آسان

 

مهمان ها با استفاده از یک ریموت کنترل ساده می توانند سیستم اتاق را مطابق میل خود تنظیم کنند. این سیستم شامل موارد زیر می شود:

 

* میزان روشنایی

* دمای اتاق

* سیستم تلویزیون- ویدئو

* درخواست خدمات هتلی

*موسیقی

* پرده ها

* برنامه بیدارباش

* صرفه جویی در مصرف انرژی

 

در اتاق های این هتل از روشی ساده برای حفظ منابع ارزشمند طبیعی مانند انرژی و آب استفاده می شود. در صورت خالی بودن اتاق سیستم Control4 در را می بندد، تلویزیون، موسیقی، سیستم سرمایش- گرمایش و هر وسیله دیگری را خاموش و یا درجه آن را کم می کند.

 

l3

 

از طرف دیگر، بی سیم بودن Control4 تقریبا نیاز لوله گذاری و سیم کشی در ساختمان سازی سنتی را برطرف نموده است در نتیجه هم هزینه ساخت و ساز کم شده و هم به سبب کمتر مصرف شدن مصالح ساختمانی به محیط زیست آسیب کمتری وارد آمده است.

 

 برنامه های Control4

کنترل تجهیزات اتاق در دست مهمان هاست، هر فرد در اتاقش طبق سلیقه و نظر خودش تنظیمات را انجام می دهد.

 

یک خوشامدگویی گرم

وقتی که مهمان وارد اتاق می شود، چراغ ها به آرامی روشن می شوند، پرده کنار می رود و منظره زیبای شهر یا کوهستان به نمایش گذاشته می شود. تلویزیون هم روشن می شود تا فهرستی از کنترل های اتوماتیک را نشان دهد.

 

همیشه از دنده راست از خواب بیدار می شوید!

مهمان می تواند یک برنامه بیدارباش انتخاب کند، در این برنامه به تدریج چراغ ها روشن و موسیقی پخش می شود، دمای اتاق بالا می رود و پرده ها کنار می روند تا یک تجربه آرامش بخش از خواب بیدار شدن را همیشه به یادگار بگذارد.

 

آرامش شبانگاهی

هر اتاقی کنار تختش یک دکمه “شب بخیر” دارد، با زدن این دکمه چراغ ها خاموش می شوند، موسیقی قطع می شود، پرده ها کشیده می شوند، و سیستم اطلاع رسانی حریم شخصی اتاق شما فعال می شود.

 

مهمان های دوستدار محیط زیست

تنظیمات دوستدار محیط زیست Control4 برای مهمان هایی است که داوطلبانه می خواهند طی دوران اقامتشان امور زیست محیطی را رعایت کنند. در این تنظیمات دمای اتاق، شدت نور و زمان تعویض ملحفه ها بر اساس اولویت های زیست محیطی در نظر گرفته شده است.

 

photo_2016-02-17_11-05-36

 

اتصال با تکنولوژی بالا

در هر اتاق این هتل یک رشته فیبر نوری با پهنای باند یک گیگا بایت، شبکه wifi در اختیار شما قرار می دهد که با آن می توان هم به اینترنت متصل شد و هم امور مربوط به هتل را کنترل کرد. این شبکه وایرلس مختص اتاق شماست و هیچ مشترک دیگری از آن استفاده نمی کند.

 

این هم از سرگرمی مهمانان!

هر اتاقی مجهز به یک LCD 24 اینچی است که می تواند به لپ تاپ، کنسول های بازی، دوربین و MP3 پلیر متصل شود. در نتیجه مهمان ها می توانند هر چیزی را در اتاق از طریق صفحه نمایش Control4 هدایت نمایند.